Ақсу қаласының

дарынды балаларға арналған

мамандандырылған гимназиясы

Бір жылда86349
Бір айда7038
Бір аптада1359
Кеше283
Тәулік93
Виртуалды қабылдау
Қойылған сұрақтар: 24
Жаңа сұрақтар: 0
Сұрақты беру
Оқыту материалын тиімді меңгеру үшін қандай әдіс формасы саған ыңғайлы:
Дауыс беру
мұғаліммен жұмыс - 193
өздігінен білім алу - 112
сыныптастарыңмен топта жұмыс - 57
электрондық ресурстардан - 28
басқа формалар - 9
Дауыс бергендер саны: 399
Нәтижені көру
Сенім телефоны8 (71837) 2-44-04
150
11616
Жоғары сынып оқушылары
Жәнібек Жансая
Жәнібек Жансая

Қазақ тілі пәнінен облыстық пән олимпиадасының ІІ орын /2020, 2021/, облыстық М.Мұқатаев оқуларының ІІІ орын /2018/, ІІ орын /2019/,  XI облыстық Мәшһүр Жүсіп оқуларының ІІІ орын /2019/, облыстық «Менің кіші Отаным» жас тарихшылар конкурсының ІІІ орын /2020/,  “Zhas daryn cup I” облыстық онлайн пікірсайыс турнирінің ІІІ орын /2020/,  облыстық “Ұшқыр ой алаңы” дебат турнирінің ІІ орын /2021/ жүлдегері, ІІ республикалық «Ділмар» атты шешендік өнер байқауның Алғыс хат /2019/, "Елбасы медалі" жобасының қола медалінің /2021/ иегері.

Шакбекова Даяна
Шакбекова Даяна

Республикалық өзін-өзі тану пәні олимпиадасының  І орын /2018/, ағылшын тілінен облыстық пән олимпиадасының ІІІ орын /2019/, ІІ орын /2020/, І орын /2021/, облыстық ғылыми жобалар конкурсының ІІ орын /2019/, ІІІ орын /2020/, облыстық көптілділік олимпиадасының І орын, облыстық лингвистика олимпиадасының ІІІ орын /2020/, республикалық онлайн олимпиадасының ағылшын тілінен І орын, орыс тілі, Қазақстан тарихы пәнінен  ІІ орын /2020/, “Zhas daryn cup I” облыстық онлайн пікірсайыс турнирінің ІІІ орын /2020/ жүлдегері.

Кожабергенов Думан
Кожабергенов Думан

XII республикалық «Тарих ата» олимпиадасының І орын /2017/, тарих пәнінен облыстық пән олимпиадасының ІІІ орын /2020/, XV «Тарих-ата» республикалық қашықтық олимпиадасының ІІ орын, республикалық онлайн олимпиадасының ІІІ орын, «ІТ болашақ маманы» атты облыстық олимпиадасының ІІІ орын /2020/, облыстық «Жас ұлан» әскери-спорттық ойынның ІІІ орын /2019/, облыстық ғылыми жобалар конкурсының ІІІ орын /2020/, облыстық «Менің кіші Отаным» жас тарихшылар конкурсының ІІ орын /2020/,  облыстық “Ұшқыр ой алаңы” дебат турнирінің ІІ орын /2021/, І облыстық гуманитарлық олимпиадасының І орын /2021/ жүлдегері.

Бейсебаева Дана
Бейсебаева Дана

Республикалық онлайн олимпидасының орыс тілі пәнінен І орын, Қазақстан тарихы пәнінен ІІ орын, биология пәнінен ІІІ орын /2020/, КИО олимпиадасының орыс тілінен І орын, орыс әдебиетінен ІІ орын /2019/, география пәнінен ІІІ орын /2020/,  облыстық «Жас экорепортер» экологиялық конкурсының ІІІ орын, биология пәнінен халықаралық Әл-Фараби онлайн олимпиадасының І орын, облыстық ғылыми жобалар конкурсының І орын /2020/, орыс тілі пәнінен облыстық пән олимпиадасының ІІІ орын /2021/ жүлдегері.

Әбілхақ Солтан
Әбілхақ Солтан

XII республикалық «Тарих ата» олимпиадасының ІІ орын /2017/, XV «Тарих ата» республикалық қашықтық олимпиадасының ІІ орын /2020/, облыстық ғылыми жоба конкурсының ІІІ орын /2019, 2020/, құқық негіздері пәнінен облыстық пән олимпиадасының ІІІ орын /2021/ жүлдегері.

Садыбеков Жандос
Садыбеков Жандос

ХІХ облыстық Абай оқуларының ІІІ орын /2018/, Мәшһүр Жүсіп оқуларының ІІІ орын /2020/,  биология пәнінен республикалық онлайн олимпиадасының ІІІ орын, халықаралық Әл-Фараби онлайн олимпиадасының І орын /2020/ жүлдегері.

Касенова Ажар
Касенова Ажар

Республикалық онлайн олимпидасының тарих пәнінен І орын, ағылшын тілінен ІІ орын, биология пәнінен ІІІ орын /2020/, «Кенгуру - математика барлығы үшін» онлайн халықаралық конкурсының ІІІ орын /2020/,  XV «Тарих ата» республикалық қашықтық олимпиадасының ІІ орын, география пәнінен халықаралық Әл-Фараби онлайн олимпиадасының І орын, экологиядан республикалық «Baytaq El» олимпиадасының ІІ орын /2020/ жүлдегері.

Тоқтасин Алмаз
Тоқтасин Алмаз

География пәнінен республикалық онлайн олимпиадасының ІІІ орын /2020/, облыстық пән олимпиадасының ІІ орын /2021/, XV «Тарих-ата» республикалық қашықтық олимпиадасының ІІ орын /2020/,  экологиядан республикалық «Baytaq El» олимпиадасының ІІ орын, география пәнінен халықаралық Әл-Фараби онлайн олимпиадасының І орын /2020/ жүлдегері.

Берденбекқызы Әмина
Берденбекқызы Әмина

Облыстық «Болашаққа бағдар» бейнероликтер конкурсының  «Жас режиссер» номинациясының /2018/, облыстық «Адал ұрпақ» клубтар арасындағы слетінің ІІ орын /2019/,  география пәнінен халықаралық Әл-Фараби онлайн олимпиадасының ІІІ орын /2020/, І облыстық гуманитарлық олимпиадасының ІІ орын /2021/ жүлдегері.

Айгожина Адина
Айгожина Адина

Облыстық зерде ғылыми жобалар конкурсының ІІ орын (2017), «Тарих-ата» республикалық қашықтық олимпиадасының ІІ орын, экологиядан республикалық «Baytaq El» олимпиадасының ІІ орын /2020/, туристік көпсайыс бойынша облыстық чемпионатының І орын /2020/ жүлдегері.

Олимпиада Рабиға
Олимпиада Рабиға

Облыстық ғылыми жобалар конкурсының ІІІ орын /2019/, математика пәнінен халықаралық Әл-Фараби онлайн олимпиадасы І орын /2020/ жүлдегері.

Жамбыл Ақмарал
Жамбыл Ақмарал

Облыстық «Адал ұрпақ» клубтар арасындағы слетіннің ІІ орын /2019/, экологиядан республикалық «Baytaq El» олимпиадасының ІІІ орын /2020/ жүлдегері. 

бiрiншiсi алдың. 1 2 3 соңғысы