Ақсу қаласының

дарынды балаларға арналған

мамандандырылған гимназиясы

Бір жылда86349
Бір айда7038
Бір аптада1359
Кеше283
Тәулік93
Виртуалды қабылдау
Қойылған сұрақтар: 24
Жаңа сұрақтар: 0
Сұрақты беру
Оқыту материалын тиімді меңгеру үшін қандай әдіс формасы саған ыңғайлы:
Дауыс беру
мұғаліммен жұмыс - 193
өздігінен білім алу - 112
сыныптастарыңмен топта жұмыс - 57
электрондық ресурстардан - 28
басқа формалар - 9
Дауыс бергендер саны: 399
Нәтижені көру
Сенім телефоны8 (71837) 2-44-04
150
11616
Орта буын оқушылары
Жалешева Айым
Жалешева Айым

Республикалық  «Зерде» жас зерттеушілер жобаларының сайысы – ІІІ орын /2018/; республикалық "KazRobotics-2020" сайысы – номинация /2020/; облыстық «Алтын асық» интеллектуалдық сайысы - І орын /2014/, облыстық «Зерде» жас зерттеушілер жобаларының сайысы, математика секциясы – І орын /2017/, ІІ орын /2018/, робототехника секциясы - ІІІ орын /2020/; республикалық қашықтық «Тарих ата» олимпиадасы – ІІІ орын /2020/ жүлдегері. Облыстық волейбол добымен жонглерлік ету бойынша online-чемпионатында ІІІ орын /2021/ иегері.

Асанбай Жадыра
Асанбай Жадыра

"Дарын" РҒПО-ның жазғы мектебіне математика-жаратылыстану пәндері бойынша жоғары білім көрсеткені үшін – диплом /2020/;  облыстық «Зерде» жас зерттеушілер жобаларының сайысы, тарих секциясы – ІІІ орын /2020/; 7-8 сынып оқушыларына арналған облыстық жасөспірімдер олимпиадасы – ІІІ орын /2021/; республикалық қашықтық «Тарих ата» олимпиадасы – ІІІ орын /2020/; "Абайды оқы, таңырқа!" республикалық мәнерлеп оқу байқауының /Тұран-Астана университеті, 2020/ ІІІ орын жүлдегері. Облыстық балалар мен жасөспірімдер арасындағы шахматтан «Biz birgemiz» турнирінің сертификат /2020/ иегері.

Нургалиева Медина
Нургалиева Медина

Республикалық қазақ тілі пәнінен "Тіл - мемлекет тәуелсіздігінің символы" қашықтық олимпиадасы - ІІ орын /2019/; облыстық «Зерде» жас зерттеушілер жобаларының сайысы, биология секциясы – ІІІ орын /2020/;  7-8 сынып оқушыларына арналған облыстық жасөспірімдер олимпиадасы – ІІІ орын /2021/ жүлдегері.

Кайыргалым Жансұлу
Кайыргалым Жансұлу

Облыстық «АКТ білім беруде» конкурсы – І орын /2019/; облыстық «Зерде» жас зерттеушілер жобаларының сайысы, информатика секциясы – ІІІ орын /2020/ жүлдегері.

 

Амангельды Ералхан
Амангельды Ералхан

Облыстық кешенді олимпиадасы -  ІІ орын /2019/;  7-8 сынып оқушыларына арналған облыстық жасөспірімдер олимпиадасы – ІІ орын /2021/ жүлдегері. ҚИО «Қыс-көктем-2020» маусымының жеңімпазы /2020/.

Амангелді Айжан
Амангелді Айжан

Облыстық кешенді олимпиадасы -  ІІ орын /2019/; В.П.Никитенко атындағы ХІІІ облыстық математикалық олимпиада - Құрмет грамотасы; 7-8 сынып оқушыларына арналған облыстық жасөспірімдер олимпиадасы – ІІ орын /2021/ жүлдегері.

Ақылжан Ерәлі
Ақылжан Ерәлі

Облыстық «Зерде» жас зерттеушілер жобаларының сайысы, орыс тілі секциясы – ІІ орын /2019/; республикалық қашықтық «Тарих ата» олимпиадасы – ІІІ орын /2020/ жүлдегері.

Жумабаев Санджар
Жумабаев Санджар

Облыстық «Зерде» жас зерттеушілер жобаларының сайысы, орыс тілі секциясы – ІІ орын /2019/; республикалық қашықтық «Тарих ата» олимпиадасы – ІІІ орын /2020/ жүлдегері.

Каирбаева Мадина
Каирбаева Мадина

7-8 сынып оқушыларына арналған облыстық жасөспірімдер олимпиадасы – ІІІ орын /2021/ жүлдегері.

Шайфуллина Анель
Шайфуллина Анель

ХІ республикалық «Тіл - мемлекет тәуелсіздігінің символы» қазақ тілінен қашықтық олимпиадасның I орын /2019/, өзін-өзі тану пәні бойынша оқушылардың облыстық олимпиадасысының III орын /2019/,  5-6 сынып оқушыларына арналған VII облыстық кешенді олимпиадасының II орын /2018/, облыстық ғылыми жобалар конкурсының, биология секциясы бойынша III орын /2020/, жаратылыстану-математика бағытындағы пәндер бойынша III республикалық жасөспірімдер олимпиадасынының II орын /2020/, республикалық ғылыми жобалар конкурсының III орын /2021/ жүлдегері. «Талапкер» қосымша білім беру мектебінде математика бағытында жоғары нәтиже көрсеткені үшін Құрмет мадақтамасының иегері.

Каиржанова Аида
Каиржанова Аида

М.Ж.Байғалова атындағы қазақ тілі мен әдебиеті пәнінен облыстық пән олимпиадасының ІІІ орын /2019/, облыстық ғылыми жобалар конкурсының тіл білімі секциясы бойынша І орын /2020/, облыстық Мағжан оқуларының ІІ орын /2020/, облыстық Мәшһүр Жүсіп оқуларының ІІ орын /2020/,  BILGEN ALAMAN халықаралық олимпиадасының математика пәнінен ІІІ орын /2019/, British Bulldog халықаралық конкурсының І орын /2018/, Қазақстан республикасы тәуелсідігінің 25 жылдығына орай "Дүниетану", "Жаратылыстану" бойынша онлайн олимпиадасының ІІІ орын /2017/, "IQ" интелектті дамыту орталығының ұйымдастыруымен республикалық "Мәнерлеп оқу" сайысының ІІІ орын /2017/, республикалық онлайн олимпиадасының қазақ тілінен, орыс тілінен, ағылшын тілінен І орын, география пәнінен ІІІ орын /2020 /, ҚИО олимпиадасының қазақ тілі мен әдебиетінен, орыс тілі мен әдебиетінен, география пәнінен І, ІІ, ІІІ орын жүлдегері /2017, 2018, 2019, 2020/, ҚИО «Күз-қыс 2019» маусымының ІІ орын /2019/, І облыстық гуманитарлық олимпиадасының ІІ орын /2021/ жүлдегері. «Талапкер» қосымша білім беру мектебінде жаратылыстану бағытында жоғары нәтиже көрсеткені үшін Құрмет мадақтамасының /2018/ иегері.

Саду Дария
Саду Дария

Физика пәнінен облыстық жасөспірімдер олимпиадасының  ІІІ орын, химия пәнінен облыстық жасөспірімдер олимпиадасының ІІІ орын  /2021/, жаратылыстану-математика бағытындағы пәндер бойынша республикалық жасөспірімдер онлайн олимпиадасының ІІІ орын /2020/, республикалық «Жас полиглот» олимпиадасының ІІ орын /2020/, қазақ тілі пәнінен облыстық «BILGEN ALAMAN” ұлттық білім сайысының ІІ орын /2019/, «Кенгуру лингвисті» халықаралық лингвистикалық байқауының ІІ орын /2016/, «BRITISH BULLDOG» халықаралық сайысының ІІ орын /2018/, қазақ тілі пәні бойынша республикалық қашықтық олимпиадасының ІІІ орын /2018/ жүлдегері.

бiрiншiсi алдың. 1 2 3 соңғысы