Ақсу қаласының

дарынды балаларға арналған

мамандандырылған гимназиясы

Бір жылда74955
Бір айда7453
Бір аптада1156
Кеше283
Тәулік13
Виртуалды қабылдау
Қойылған сұрақтар: 24
Жаңа сұрақтар: 0
Сұрақты беру
Оқыту материалын тиімді меңгеру үшін қандай әдіс формасы саған ыңғайлы:
Дауыс беру
мұғаліммен жұмыс - 193
өздігінен білім алу - 111
сыныптастарыңмен топта жұмыс - 57
электрондық ресурстардан - 27
басқа формалар - 7
Дауыс бергендер саны: 395
Нәтижені көру
Сенім телефоны8 (71837) 64294
150
11616
Жаратылыстану пәндерінің ӘБ
Муханова Умут Қабиденовна
Муханова Умут Қабиденовна

биология пәнінің мұғалімі

Білімі: жоғары

Еңбек өтілі:  36 жыл

Санаты: педагог-зерттеуші

Үміт Қабиденқызы ҚР химия және биология пәні мұғалімдерінің І сьезінің делегаты (2012 ж.), іс-тәжірибесі облыстық деңгейде таратылды (2012 ж.), «Дарынды балалар Қазақстанның болашағы» энциклопедиясына енді  (2012 ж.), «За вклад  в развитие образования» медаль иегері (2012 ж.), «Менің тиімді сабағым»үздік панорамалық сабақтарының on-line байқауының жүлдегері (2015 ж.). ҚР Білім және ғылым министрлігінің, «Ертіс дарыны», республикалық қосымша білім беру орталығының алғыс хаттарымен, облыс, қала білім басқармасының құрмет грамоталарымен марапатталды.

Оқушылардың жетістіктері. Халықаралық  деңгейде: «XVI Сәтбаев оқулары» II дәрежелі диплом (2016 ж.), VII Қ.И.Сатпаев атындағы Халықаралық олимпиада -Құрмет грамотасы (2017 ж.).  Бұдан әрi оқып отыру

-->
Альдекенова Анар Толыбаевна
Альдекенова Анар Толыбаевна

тарих және география пәнінің мұғалімі

Білімі: жоғары

Еңбек өтілі: 7 жыл

Санаты: екінші

Анар Толыбайқызы облыстық "Үздік авторлық бағдарлама" байқауының ІІІ орын (2013 ж), қалалық мұғалімдер олимпиадасының  І орын  (2010);  «Педагогикалық шеберлік - 2009» сайысының  ІІ орын; Білім қызметкерлері тамыз кеңесінің секция отырысында, тарих пәні бойынша І орын (2010) иегері.

Жахав Баян Тумэдханқызы
Жахав Баян Тумэдханқызы

биология пәнінің мұғалімі

Білімі: жоғары

Еңбек өтілі: 6 жыл

Санаты: педагог-сарапшы

Оқушылары облыстық кешенді олимпиадасында 1 оқушы - I орын, 3 оқушы - II орын және 1 оқушы III орын (2018-2019  о.ж.); облыстық кешенді олимпиадасында 1 оқушы - II орын және 3 оқушы - III орын (2019-2020 о.ж.) иегерлері.